ahşap kesici takım imalatı
TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. Antalya'da iş hayatına 1945 yılında bıçak üretimi, bıçak bileme, bıçak yenileme ile başlamıştır.

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. 1985 yılından sonra ahşap kesici takımları imalatına ağırlık vererek imalat sanayindeki hayatını bugüne kadar devam ettirmiştir.

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ.' nin ilkelerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu nedenle de yeni yatırımlar yapmaktan kaçınmamaktadır. Ürün üzerindeki hassas çalışma ve kalite bu ilkeyle mümkün olmaktadır.

Bu sebeble hedefimiz daha iyi, daha kaliteli ve teknolojinin el verdiği son sistemle üreterek, teknolojisini, sürekli yenileyerek büyümesine devam etmektir.

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. şu anda teknolojinin son ürünleri olan makinalarıyla bu sektördeki haklı yerini devam ettirmekte ve öncülüğünü götürmektedir.

TOPUZ İMALAT SANAYİ LTD. ŞTİ. bundan sonra da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet ve ürün kalitesini devamlı arttırmayı hedeflemektedir..

Saygılarımızla...